Happy2Work
Passie voor werk

Ми є молодим та динамічним агентством з працевлаштування, яке спеціалізується на знаходженні кваліфікованих працівників з країн Східної Європи для сезонних та тимчасових робіт у сільському господарстві Нідерландів.
Наша історія почалась в Чехії, де я особисто народився. Там ми виявили, що є великий попит на робочу силу в сільському господарстві Нідерландів. Ми побачили можливість спеціалізуватись на з'єднанні кваліфікованих працівників з роботодавцями у сільському господарстві Нідерландів. Як команда ми маємо пристрасть до допомоги компаніям у зростанні, забезпечуючи їх найкращими талантами, і ми маємо рішучість надавати найкращий сервіс.
Ми швидко пристосувалися до нідерландського ринку та спеціалізуємось на знаходженні працівників для робіт у сільському господарстві, зокрема для збирання фруктів та квітів та роботи в теплицях. Як молоде агентство з працевлаштування, у нас ще не так багато досвіду, як у деяких наших конкурентів, але ми компенсуємо це нашою пристрастю та відданістю, щоб надати найкращий сервіс.
Ми пишаємося відносинами, які ми встановили з нашими клієнтами, і ми маємо рішучість розвивати та покращувати ці відносини. Ми пишаємося тим, що ми змогли забезпечити наших клієнтів кваліфікованою робочою силою та доп

Contact Us